Alvo hockey camp

ALVO Hockey Camp je hokejová škola, pořádající specializované kurzy výuky ledního hokeje v letním období.
Nabízíme mladým hokejistům možnost cíleným a komplexním hokejovým programem rozvíjet a zdokonalovat individualní a herní dovednosti.

ProgramPřihláška

Pro rodiče

Podmínkou účasti na Rookie Campu 2020 je vyplnění elektronické přihlášky (zde). Na základě vyplnění a odeslání formuláře dostanete e-mail s dalšími podrobnostmi včetně platebních údajů.

V případě, že žádáte svého zaměstnavatele o příspěvek na letní tábor, vyplňte v přihlášce také fakturační adresu, IČ a DIČ svého zaměstnavatele (položka „speciální požadavky“). Obratem zašleme fakturu na vámi uvedenou adresu.

Formuláře

Níže naleznete ke stažení formuláře, které od vás budeme vyžadovat při nástupu na kemp. Posudek o způsobilosti k účasti na zotavovací akci nesmí být starší dvou let a po kempu vám ho zase vrátíme, abyste ho mohli použít na další akci. Nenechávejte návštěvu svého lékaře na poslední chvíli, bez posudku vás na kemp podle zákona bohužel nemůžeme pustit. Potvrzení o bezinfekčnosti můžete vyplnit sami, a to s datumem dne nástupu na akci.

Pozor na záměnu lékařského posudku s jiným posudkem (ke způsobilosti k TV a sport), který pravděpodobně máte ze začátku školního roku. Tento dokument neobsahuje údaje o očkování a ale zákona je pro nás nedostačující!

Co s sebou na kemp?

Váháte, co s sebou na kemp? Zkuste se podívat do našeho seznamu doporučených věcí.

Co s sebou na kemp – zde

Destinace Králův Dvůr (okres Beroun)
Králův Dvůr leží ve středních Čechách nedaleko Berouna a nabízí skvělé florbalové zázemí. Parádní hala s novým povrchem tarkett splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu, stejně jako přilehlá venkovní sportoviště, která se neustále rozrůstají.

Ubytování je zajištěno dle vzoru švédských kempů v přilehlé škole, kde máme k dispozici dostatečný počet oddělených prostor, pohodlných matrací (i s povlečením), ale i volně přístupnou tělocvičnu pro individuální trénink. Ve škole je dostatečný počet sprch i dalšího sociálního zařízení, podobně jako ve sportovní hale.

Stravování je zajištěno ve školní jídelně externí firmou. Vedle snídaně, oběda a večeře jsou zajištěny i dvě svačiny a druhá večeře. A když má i přesto někdo hlad, prostě si řekne. Pitný režim bude zajištěn nonstop.

1 + 12 =

Kontakt

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

1 + 12 =