Kategorie: Aktuality

Státnice z psychologie - červen 2020

HARMONOGRAM STÁTNÍCH ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK PRO LETNÍ TERMÍN 2020

Bakalářský obor Psychologie s rozšířením o speciální pedagogiku

Obhajoby bakalářských prací

Komise: Doc. PhDr. Irena Smetáčková, Ph.D. (předsedkyně), Mgr. Ondřej Hrabec, Ph.D., Mgr. David Doubek, Ph.D.

3. června
Králová Michaela  8:30
Veselá Veronika  9:15
Pospíšilová Anna  10:00
Vojtová Vendula  10:45
Korcová Terezie  11:30
Žochová Kateřina  13:00
Pavlatová Aneta  13:45
Šimůnková Andrea  14:30
Zdražilová Elen  15:15
Prokopová Johana  16:00
Marková Tereza  16:00


4. června
Kasalová Petra  8:30
Pokorná Vendula  9:15
Linhart David  10:00
Horčicová Jana  10:45
Švecová Helena  11:30
Pustková Martina  13:00
Martinek Adam  13:45
Jiřičková Eva  14:30
Dočkalová Barbora  15:15
Špička Michal 16:00


Státní závěrečné zkoušky z psychologie

Komise: Doc. PhDr. Vladimír Chrz, CSc. (předseda), Doc. PhDr. Irena Smetáčková, Ph.D., PhDr. Kateřina Lukavská, Ph.D., PhDr. Hana Sotáková, Ph.D. / PhDr. Pavla Presslerová, Ph.D.

22. června
Bloch Kryštof, Bc. 8:30
Boulová Kristýna 9:10
Cmíralová Rebeka, Bc. 9:50
Denežkina Anna, Bc. 10:30
Divišová Nikola 11:10
Dočkalová Barbora 11:50
Hanušová Nikola 13:00
Horčicová Jana 13:40
Jelínková Kristýna 14:20
Jindrová Barbora 15:00
Jiřičková Eva 15:40
Jůvová Adéla 16:20
Kasalová Petra 17:00
Kos Andrej 17:40

23. června
Kuzmina Ekaterina 8:00
Korcová Terezie 8:30
Králová Michaela 9:10
Linhart David 9:50
Malečková Helena 10:30
Marková Tereza 11:10
Martinek Adam 11:50
Neubauerová Lenka 13:00
Páralová Marika 13:40
Pavlatová Aneta 14:20
Pokorná Vendula 15:00
Poláková Erin 15:40
Pospíšilová Anna 16:20
Prokopová Johana, Bc. 17:00


24. června
Absolonová Angelika 8:00
Pustková Martina 8:30
Rovenská Taťána 9:10
Sázavská Markéta 9:50
Skálová Věra 10:30
Šimčáková Markéta, DiS. 11:10
Škrábová Michaela 11:50
Švecová Helena 13:00
Trundová Jorika 13:40
Vacková Tereza 14:20
Veselá Veronika 15:00
Vojtová Vendula 15:40
Zdražilová Elen 16:20
Zíková Lucie, DiS. 17:00
Žochová Kateřina 17:40

Navazující magisterský obor Psychologie

Obhajoby diplomových prací:


1.6. 2020 studenti psychologie

9:00 Menclová Dominika (Křížová)
9:45 Demaj Martina (Chrz)
10:30 Lumpeová Laura (Chrz)
11:15 Dizon Adam (Adámková)
12:00 Měšťáková Tereza (Pavlas Martanová)

4.6.2020 neoboroví studenti

9:00 Slavíková Kateřina (High)
9:45 Hašková Monika (Viktorová)
10:30 Belhajová Hana (Sotáková)
11:15 Jadrná Tereza (Smetáčková )
12:00 Jindrová Zdeňka (Smetáčková)
12:45 Landová Eliška (Bittnerová)

Magisterské SZZ:


17.6.2020

9:00 Krajcová Romana (psychologie osobnosti)
Knapeková Livia (pouze jeden předmět - psychologie osobnosti)
Janíčková Petra (pouze dva předměty - vývojová psychologie)
Hehejíková Alica (vývojová psychologie )
Kabancová Naďa (vývojová psychologie )

13:00 Lumpeová Laura (vývojová psychologie)
Demaj Martina (vývojová psychologie)
Menclová Dominika (vývojová psychologie)
Sekáč Jakub (vývojová psychologie)

print Formát pro tisk