Kategorie: Aktuality

Konference ČASP 2016

Konference ČASP 2016


Tématem XIII. ročníku celostátní konference České asociace studentů psychologie, z. s. je Láska ve 21. století. Konference je stejně jako každý rok pořádána studenty psychologie, letos se jejího pořádání ujala olomoucká pobočka ČASP. 11.-13. března 2016 si vyhraďte čas na událost roku.

Konference je určena jak pro studenty psychologie, tak i pro studenty jiných, příbuzných či nepříbuzných oborů, pro profesionály z oboru i pro širokou veřejnost. Budeme se věnovat tématům, které souvisejí s láskou, rodinou či sexualitou. Oslovili jsme odborníky z celé České republiky, kteří si pro vás chystají zajímavé přednášky a workshopy s touto tématikou.

Možnost aktivně se zúčastnit, ať už přednáškou či posterem, budou mít také studenti - bližší informace naleznete zde.

Jak postupují přípravy konference a další aktuální informace sledujte na našem Facebooku, Webu a Instagramu. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte a napište nám na konferencelaska21@gmail.com. Těšíme se na vaše dotazy, moc rádi vám na ně odpovíme.

Špatných zpráv jsou všude mraky, ale narazit na něco láskyplného je dneska jako potkat jednorožce. Proto neváhejte a přijďte, lásky máme dost pro všechny!

print Formát pro tisk

Komentáře


, Good one odpovědět

The character graphics greatly facilitates the use of the schedule. The most popular graphic representation of the schedule is the Gantt chart (based on the work of Charles Adamiecki. Variation of the visual presentation of a plaque control, in which elements of the schedule is as common as the color strings and tags. Refer http://essaysorigin.com/ to get reviews of various online writers.